Top
Körük Sistemleri

Körük Sistemleri

Körük sistemleri yükleme, boşaltma, depolama yerlerinde araç ile mekân arasında hava sirkülasyonunu engellemek için kullanılır. Branda ve şişme körük olarak iki şekilde uygulanabilir.
Körük sistemleri yükleme-boşaltma noktalarında binanın kapısı ile kamyon arasındaki boşluğu kapatarak, hava sirkülasyonu keser. Körük sistemleri içeriye toz ve rüzgâr girişini engeller. Körük sistemleri istenmeyen hava akımlarını engeller.
Körük sistemleri iklimlime yapılan tesislerde yükleme-boşaltma sırasında ki enerji kaybını minimuma indirir. Körük sistemleri her türlü kamyon ölçülerinde kullanılabilen PVC perde sistemine sahiptir.
Körük sistemleri, özel makaslama aksamıyla araçların kapıya yanaşmaları sırasındaki hatalı manevralardan doğabilecek çarpmaları da minimize eder.
Körük sistemleri dış yüzeyde özel alüminyum profil çerçevelidir. Körük sistemlerinde branda üzerinde su birikmesini önleyen yağmur oluğu mevcuttur. Körük sistemlerinde ki metal aksam elektro galvanizdir. Körük sistemlerinin ön yüzeyinde hijyenik, polyester, pvc perde bulunur.